Hoşgeldiniz | Giriş Yapılmadı
 

Küçük Kurumsal

Küçük Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında kurulmuş ve Uluslar arası Nakliye sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşunun ardından yaşanan ekonomik krizlere ve sektördeki büyük rekabete rağmen büyümesini sürdürmüştür. Şirket yöneticilerinin izlediği doğru ekonomik politikalar ve müşteri memnuniyetine bağlı esnek çalışma sistemi, Küçük Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. ?nin günümüzde bölgesel bir güç olmasıny sağlamıştır. İç Anadolu bölgesindeki en büyük araç filolarından bir tanesinin sahibi olan Şirket diğer sektörlerde de yatırym yapmaktadır. 2006 yılında inşaatına başlanan Plazamız 2007 yılının sonunda bitirilmiştir. Küçük Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2008 yılı başlarında kendi Plazasına taşınmıştır. Ayryca Plazanın bulunduğu bölgede 7.000 m2 lik kendi araçlarımıza ait Tır parky da yine bu tarihte faaliyete geçmiştir.

Avrupa, Ortadoğu ve Türkiye?de taşımalar gerçekleştiren Küçük Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. aktüel olarak FTL yüklemeleri yapmaktadır. Parsiyel taşımaları içinde gerekli altyapının hazırlanması çalışmalarına başlanmıştır.

Küçük Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. 13 yıldır hizmet verdiği bu sektörde, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Şirketimiz Müşteri ve çalışan memnuniyetinin Şirketleri başarıya götüren en önemli unsurlardan olduğunu bilmekte ve memnuniyet seviyesini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır.

Sektörel gelişme ve yenilikleri yakyndan takip eden firmamız kaliteli insan kaynağı ve müşteri memnuniyeti odakly hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Araçlarımıza yüklenen her yük CMR sigortası tarafından sigortalanmaktadır. CMR sigortasının Uluslarası Nakliye için hayati önemi olduğunun bilincindeyiz. Güvenlik ve hyzın önemli olduğu bugünün taşıma hizmetlerinde trafik kuralları içerisinde malı en hyzly ve en güvenli şekilde teslim noktasına ulaştırma gayreti içindeyiz.

HABERLER

HAVA / YOL DURUMU

DÖVİZ KURLARI


KONYA KONYA
Yol Durumu
Yolların durumunu öğrenmek için tıklayınız.
TCMB Döviz Kurları
TCMB Alış Satış
USD ($) / TL  8.6646  8.6802
EUR (€) / TL  10.3197  10.3383
STE (£) / TL  12.0129  12.0755
2008 © Küçük Uluslararası Nakliyat | Her Hakkı Saklıdır
Horozluhan Mah. Güven Cad. No:152 Selçuklu / Konya - TÜRKİYE
Telefon: +90 (332) 261 06 06 (Pbx) Faks: +90 (332) 261 20 66