Hoşgeldiniz | Giriş Yapılmadı
 

Taşımacılık Hizmetleri

Destinasıonlar

TR – PL,  GR, SK, H, CZ, D ve diğer Avrupa Ülkeleri

PL, GR, SK, H, CZ, D ve diğer Avrupa Ülkeleri – TR, Yran, Suriye, Azerbaycan, Ermenistan ve Gürcistan.

Küçük Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin etkili verimli iş yaptığı ülkelerin başında Yunanistan gelmektedir. Yunanistan taşımalarına 1997 yılında başlayan Küçük Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. aralıksız 11 senedir bu ülkeye taşıma yapmaktadır. Şirket Yunanistan’a yada Yunanistan’dan yapılacak taşımalar ile ilgili ilk akla gelen Türk Firmalarından bir tanesi durumundadır. Yunanistan taşımalarında ihracatçı ve ithalatçı firmalara  her türlü desteği verebilecek  güce, bilgi birikimine, tecrübeye ve bağlantılara sahip olan Şirketimiz bunları müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kullanmaktan memnun olacaktır.

Küçük Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin en çok taşıma yaptığı ülke konumunda olan Polonya taşımalarına 2000 yılında başlamıştır. 2000 yılından bu yana aralıksız taşıma yaptığımız Polonya, ithalat ve ihracat olmak üzere en çok taşıma yaptığımız ülke konumundadır.

Küçük Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Yunanistan ve Polonya’dan başka, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Macaristan ve Slovakya ülkelerine de çok miktarda taşımalar gerçekleştirmektedir. Ady geçen ülkelere yapılan taşımalar firmanın yaptığı toplam taşımaların %80'ini oluşturmakta kalan %20' lik  kysmyny ise Romanya, Bulgaristan, Fransa, Belçika, Hollanda, Syrbistan, Bosna Hersek ve Avusturya taşımları oluşturmaktadır.

Küçük Ulus. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Avrupa ülkelerinin tamamına taşımalar yapmaktadır. Avrupa ülkelerine taşıma yapan Araçlarımız bu ülkelerden  Türkiye, Iran, Suriye, Ermenistan, Azerbaycan ve Gürcistan ülkelerine dönüş taşımaları yapmaktadır.

HABERLER

HAVA / YOL DURUMU

DÖVİZ KURLARI


KONYA KONYA
Yol Durumu
Yolların durumunu öğrenmek için tıklayınız.
TCMB Döviz Kurları
TCMB Alış Satış
USD ($) / TL  8.6646  8.6802
EUR (€) / TL  10.3197  10.3383
STE (£) / TL  12.0129  12.0755
2008 © Küçük Uluslararası Nakliyat | Her Hakkı Saklıdır
Horozluhan Mah. Güven Cad. No:152 Selçuklu / Konya - TÜRKİYE
Telefon: +90 (332) 261 06 06 (Pbx) Faks: +90 (332) 261 20 66